Kosztya hozzászólása:

II. harmad után:
Már többször itt akartam hagyni a meccset a picsába. Hátul kabaré amit csinálunk, elöl pedig alig tudjuk kihasználni a helyzeteinket. Ott-ot az öltözőben kellene hagyni, vele csak kevesebben vagyunk az ökör, idegbeteg fajtája miatt.
Szép volt az I. harmadban a 4:00 perces PK alatti SH gólunk, és az is, ahogy kiegészülés után rögtön át is vettük a vezetést, de ennyi is!

3:3
Két teljesen fogalmatlan védői munkából kapott gól (a 2. tényleg kabaréba illett) és egy olyan emberhátrányos gól, ahol kiüthettük volna a pakkot de inkább visszaadtuk az ellenfélnek.
Ezen felül még volt egy retek nagy malacunk is (Abby becsúszó mentése).